Autor Subiect: Evolutie Smart Fortwo 2012  (Citit de 359 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Razvan77

• Nou-venit
  • *
  • Gen: Bărbat
  • I Love My Toy !
Evolutie Smart Fortwo 2012
« : Noiembrie 25, 2015, 07:06:37 p.m. »
Salut tuturor ! Acum 2 saptamani am achizitionat o pitica din 2012 alba. Este prima mea masina si am decis sa ii acord putina atentie si iubire !
Asa am adus.o in curte : You are not allowed to view links. Register or Login , You are not allowed to view links. Register or Login , You are not allowed to view links. Register or Login
Si asa arata dupa 2 saptamani de munca : You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Poza cu interiorul este facuta dupa montarea navigatiei, ignorati murdaria si bormasina :))
Imbunatatiri aduse : Faruri vopsite negru mat, linii negre cu tema de raliu si navigatie !
Imbunatatiri ce vor urma ! : Volan sport cu pedale ( daca are cineva de vanzare sa imi spuna ) , plafon din sticla , prelungire bara fata jos ( exact ca la cele Brabus )
Daca are cineva rama exterioara a bordului care sa se potriveasca cu navigatia BOSCH sau ma poate ajuta sa o obtin sa imi lase mesaj va rog !

Offline dssdexter

• Junior
  • Smartist
Re: Evolutie Smart Fortwo 2012
« Răspuns #1 : Decembrie 02, 2015, 05:51:22 p.m. »
frumos, spor la traforat in continuare :)

ma bate si pe mine gandul sa fac un update la faruri dar te astept pe tine sa imi spui cum ai trecut iarna :)
ForTwo 451 Mhd Coupe 71CP

Offline Razvan77

• Nou-venit
  • *
  • I Love My Toy !
Re: Evolutie Smart Fortwo 2012
« Răspuns #2 : Decembrie 02, 2015, 07:21:45 p.m. »
Momentan arata foarte bine ! Daca izolezi bine farul la loc nu ai probleme doar ca iti recomand sa cumperi mastic nou ca sa fii sigur ca se prinde uniform peste tot ! Bafta si sa ai multa rabdare ! Eu am frecat numai la faruri sa le matuiesc 7 ore jumate deci e ceva de munca ! Iti garantez ca vei fii foarte multumit la final cand vei observa ce bine ii sta mai "nervoasa" :))

Social media

Facebook grup Pagina de like