Autor Subiect: Intalnirea Nationala 8-9 octombrie Transfagarasan Balea  (Citit de 1132 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline oacky

• Moderator
  • Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • Smartfan pana la moarte!
    • failtrafic
Re: Intalnirea Nationala 8-9 octombrie Transfagarasan Balea
« Răspuns #15 : Octombrie 03, 2016, 09:52:03 p.m. »
Advertisement
Regulamentul concursulului " Cel mai popular Smart-fan"

Se pozeaza toate masinile participante la intalnire alaturi de proprietarul lor, pozele se posteaza de catre organizatori pe pagina Smartfan.ro - Clubul posesorilor de maşini Smart din Romania. Fiecare persoana isi da tag in poza cu masina lui si da share la poza oriunde vrea el. La ora 19, poza cu masina care are cele mai multe like-uri va castiga!! Yeeeeeee

Premiul consta intr-un trofeu special si un KIT DE SMARTFAN!!!

Bafta la Like-uri!
Smart Forfour 1.1 - 2005 (cu de toate )
Smart Fortwo  0.6 - 2000
Smart Roadster 0.7 100+ hp-2004

Offline Alex Bîrlică

• Nou-venit
  • *
  • just registered
« Răspuns #16 : Octombrie 05, 2016, 11:13:04 a.m. »
si punem anvelope de iarna? :-\

You are not allowed to view links. Register or Login
Smart Forfour 1.5 cdi, 68cp

Offline oacky

• Moderator
  • Profesionist
    • failtrafic
« Răspuns #17 : Octombrie 05, 2016, 07:37:08 p.m. »
Eu pun anvelopele de iarna.
Smart Fortwo  0.6 - 2000

Offline luckierluciano

• Nou-venit
  • *
  • just registered
« Răspuns #18 : Octombrie 06, 2016, 01:48:16 p.m. »
Buna tuturor, sunt nou aici, deci ma numesc Lucian Popa si sunt posesorul a 2 Smart Roadstere, unul caruia ii trebuie o activate pentru pilotul automat. Ma gândisem sa ajung la întâlnirea de la Academia Militara, dar a fost deja :( Fiind aproape de Transfagarasan ( unde au anuntat ca e zapada, nu stiu acum sigur daca se poate urca la Balea Lac- trebuie verificat) si doresc sa stiu daca este cineva disponibil cu aparatura MB Star sa-mi poata activa pilotul automat. Mai doresc sa stiu daca nu este nimeni disponibil la intalnire, cu mi-as putea activa pilotul automat, ceva numere de telefon si/sau Email, si mai bine, daca este cineva in zona Sibiu ( ca pe aici cam slaba miscarea). Oricum as dori sa va cunosc, deci la întâlnirea de Sambata sosesc si eu, inca nu m-am hotarat pentru ramas peste noapte, dar pot sa va anunt astazi pana la sfarsitul zilei, daca nu e prea tarziu. Orice informatie legat de activarea pilot automat si de asemenea as dori sa stiu cum se poate demonta manerul interior de inchidere usa ( vreau sa ajung in spatele incuietorii/broastei interioare unde boltul central asezat vertical a alunecat si trebuie repozitionat, dar nu stiu cum sa demontez manerul de inchidere usa, pentru a scoate " cardul usii- cel imbracat in textil" si care contine si broasca, este binevenita, aici si/sau la casaverde67@yahoo.com , 070481885. Astept un raspuns. Multumesc, LP

Offline oacky

• Moderator
  • Profesionist
    • failtrafic
« Răspuns #19 : Octombrie 06, 2016, 11:06:24 p.m. »
Va fi un tester Mb Star dar nu stiu daca pot activa, ma interesez,  iar in ceea ce priveste usa nu e indicat sa o desfaci daca e frig afara! Ne auzim acolo daca vii. Drumu bun si bine ai venit pe smartfan.
Smart Fortwo  0.6 - 2000

Social media

Facebook grup Pagina de like