Autor Subiect: Service Brasov  (Citit de 60 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline rares.bota

• Nou-venit
  • *
  • Nou venit
Service Brasov
« : Aprilie 13, 2019, 04:36:52 p.m. »
Salutare,

Stie cineva un service / mecanic in Brasov care nu-si da ochii peste cap cand apari cu un smart in usa lor?

In mod normal, pentru ceva mai mult decat o revizie sau mecanica de baza, as conduce pana la Bucuresti insa de data asta masina se incapataneaza sa mai plece undeva.
Selectez treapta 1 sau automat, are un moment scurt in care pare ca "angreneaza", se aude un "clanc" si apoi se tureaza in gol. Marsarierul cupleaza ok si m-a ajutat sa o pun inapoi frumos in fata portii.

Smart 0.7 benzina 2004

Multumesc!

Offline mottofreee

• Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • Cluj Napoca ,Smarturi 42 ,Star
Re: Service Brasov
« Răspuns #1 : Aprilie 14, 2019, 10:15:03 a.m. »
Daca postai o singura data stiam eu pe cineva dar acum nu.

Offline rares.bota

• Nou-venit
  • *
  • Nou venit
« Răspuns #2 : Aprilie 14, 2019, 11:56:31 a.m. »
Salut,

Imi pare rau pentru postarea multipla. Dupa trimiterea mesajului initial, browserul mi-a servit un "504 bad gateway - timout error". Dupa un refresh si un resubmit am primit confirmare (de aici si mesajele dublate si postate la 1 minut diferenta). Daca exista un admin, va rog mult sa stergeti mesajele dublate.

You are not allowed to view links. Register or Login recunosc ca mi-ai dat peste nas si m-ai si invatat minte. O lectie aspra dar necesara oricarui novice care a gresit pe acest forum. Totusi, iti multumesc pentru raspuns chiar daca nu m-a invatat sa folosesc corect acest forum dar nici sa-mi rezolv problema care m-a adus in mijlocul acestei comunitati.

O zi buna!

Offline mottofreee

• Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • Cluj Napoca ,Smarturi 42 ,Star
« Răspuns #3 : Aprilie 14, 2019, 08:20:53 p.m. »
Mesaje cu continut social pe un forum tehnic ... hm .
Daca ai reusit sa te intorci cu fata de la padure atunci foloseste mesageria privata pt atacuri la persoana ,acolo vor fi numai niste mesaje .

Social media

Facebook grup Pagina de like