Autor Subiect: Intalnire Smartfan Galati 31 octombrie / ora 12:00  (Citit de 5063 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

oaneasilviu

• Vizitator
Intalnire Smartfan Galati 31 octombrie / ora 12:00
« : Octombrie 24, 2010, 02:52:07 a.m. »
Pe data de 31 octombrie (duminica viitoare) la ora 12 propun sa ne intalnim in parcarea de vis-a-vis de Serapis ( fostul Olt 3 ) din port la o cafeluta

P.S.- am ales ora 12 nu pentru cei care dorm pana mai tarziu ci pentru cei mai bisericosi (cei mai matinali pot trece pe la garaj la ora 10 si plecam coloana)

Propun o cafea, apoi o defilare pe faleza superioara cu claxoane "ca la nunta respectiv inmormantare"

Pisicutza

• Vizitator
Re: Intalnire Smartfan Galati 31 octombrie / ora 12:00
« Răspuns #1 : Octombrie 24, 2010, 12:44:43 p.m. »
eu sunt prima care isi anunta particiarea  :-*

tatiana_galati

• Vizitator
« Răspuns #2 : Octombrie 24, 2010, 05:33:17 p.m. »
ok, venim si noi, cred ca venim la ora 10 la garaj, pastreaza-ne un breloc si un loc. 8)

Emi_GL

• Vizitator
« Răspuns #3 : Octombrie 25, 2010, 09:24:51 a.m. »
Silviu, eu sincer as veni domne ca sunt un inflacarat suporter al smart-istilor galateni dar cum sa claxonez eu ,daca mie nu imi merge claxonu' ?  ???

PS : nu am de gand sa pun gura pe niciun fel de obiec de suflat, gen vuvuzela, fluier, flasneta, frunza, nai, saxofon, trompeta, trombon etc.

Ce aud... ca vrei sa imi repari claxonu' ? vai de mine   ???...ma bag daca insisti   ;D

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #4 : Octombrie 25, 2010, 12:22:07 p.m. »
You are not allowed to view links. Register or Login
Silviu, eu sincer as veni domne ca sunt un inflacarat suporter al smart-istilor galateni dar cum sa claxonez eu ,daca mie nu imi merge claxonu' ?  ???
PS : nu am de gand sa pun gura pe niciun fel de obiec de suflat, gen vuvuzela, fluier, flasneta, frunza, nai, saxofon, trompeta, trombon etc.
Ce aud... ca vrei sa imi repari claxonu' ? vai de mine   ???...ma bag daca insisti   ;D

Iti repar claxonu' domle ce sa-ti fac :)
Este pacat daca nu vii ca si-au anuntat prezenta (ce-i drept telefonic ) multi posesori de smart , inclusiv un roadster
« Ultima Modificare: Octombrie 25, 2010, 12:23:54 p.m. de oaneasilviu »

Emi_GL

• Vizitator
« Răspuns #5 : Octombrie 25, 2010, 12:40:38 p.m. »
Domne daca problema se rezolva cu claxonu'  ;) si nu se mai vehiculeaza ideea cum ca ar trebui sa vin cu matza si sa o trag de coada  :o vin si io domne vin....da ca sa nu fie dubii sa publici aici pe site "Nr. programarii pentru interventie claxon Smart Fortwo cabrio" si data ca sa nu fie discutii la proces  :P

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #6 : Octombrie 25, 2010, 12:57:15 p.m. »
Domne daca problema se rezolva cu claxonu'  ;) si nu se mai vehiculeaza ideea cum ca ar trebui sa vin cu matza si sa o trag de coada  :o vin si io domne vin....da ca sa nu fie dubii sa publici aici pe site "Nr. programarii pentru interventie claxon Smart Fortwo cabrio" si data ca sa nu fie discutii la proces  :P

Pai sincer nu stiu al catulea esti dar vedem :) vii cu spira de la coloana de directie si o montez in jumate de ora intr-o seara ...oricum  trebuie sa vii si cu pisica sa avem si noi mascota, eventual ii pui si afis in gat cu " adopta-ma " ca am auzit ca vrei sa scapi de ea
« Ultima Modificare: Octombrie 25, 2010, 01:00:04 p.m. de oaneasilviu »

Emi_GL

• Vizitator
« Răspuns #7 : Octombrie 26, 2010, 10:42:32 a.m. »
Smart-istilor galateni, daca ploua duminica  :'( , facem intalnirea pe ploaie sau o amanam pe alta zi mai insorita ?  ???

Pisicutza

• Vizitator
« Răspuns #8 : Octombrie 26, 2010, 12:10:24 p.m. »
pai stam si asteptam cumintei pe toata lumea care are placerea sa  vina la intalnire si dupa putem merge la un suculet....sau ce vrea fiecare dupa caz...si sa stii ca nu raceste pisica....

P.S. pt Emi- daca eu vin cu Oscar vii si tu cu ea?

tatiana_galati

• Vizitator
« Răspuns #9 : Octombrie 28, 2010, 01:17:00 a.m. »
Deoarece tocmai ne-a cazut ambreiajul      :-\.....sigur nu vom avea cum sa participam duminica, doar in cazul in care ne primiti in gasca venind calare pe ATV , sa speram ca numai de data asta.

tatiana_galati

• Vizitator
« Răspuns #10 : Octombrie 31, 2010, 01:28:00 a.m. »
O propunere pt. Silviu.

Emi_GL

• Vizitator
« Răspuns #11 : Octombrie 31, 2010, 08:46:01 a.m. »
Deci fratilor nu uitati ca s-a schimbat ora si ramane ora 12 dupa cea noua  ;), si deci cam cine si-a mai anutat prezenta astazi ? ca azi e o zi insorita la Galati  8)

Pisicutza

• Vizitator
« Răspuns #12 : Noiembrie 01, 2010, 12:06:44 p.m. »
La intalnirea de duminica au fost prezenti conform fotografiei de la stanga la dreapta Tatiana cu Adi ( au venit cu ATV-ul ca smartul  lor are ambreiajul defect) , Nanutu ( pe numele lui real Marcel cu GRZ-ul) , Eu ( cu UOK ), Silviu ( cu YPM-ul ) si nu in ultimul rand Emi ( silviu il alinta domn' inspector cu RRR-ul ) .
Au lipsit 3 smarturi care au jurat ca vor veni data viitoare :P

Ca principala activitate a fost cafeluta de dimineata :P si discutiile despre smartii nostri dar probabil urmatoarea intalnire va fi ceva mai deosebita Silviu se gandeste la ceva sa vedem ce iese

Offline Pucca

• Moderator
  • Profesionist
  • Gen: Femeie
  • Bucuresti smart 44, 1.3 cu inimioare
    • http://bloggermarin.net/
« Răspuns #13 : Noiembrie 01, 2010, 01:40:41 p.m. »
Foarte misto! Felicitari! si la mai mare! :)

Offline Razvan.M

• Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • 44 Happy Owner
« Răspuns #14 : Noiembrie 01, 2010, 02:17:03 p.m. »
Chiar ma gandeam ca la 12 de ore dupa intalnire nici macar un mesaj ce sa mai zic o poza nu s-a postat  ???
Frumos din partea voastra ca ati reusit sa va strangeti atatea si vorba aceea, la mai multe! (intalniri :P)

Social media

Facebook grup Pagina de like