Autor Subiect: Intalnire Smartfan Galati 31 octombrie / ora 12:00  (Citit de 5062 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline cosminnedelcu

• Be smart, think smart, open your mind!
  • Moderator
  • Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • Bucuresti
    • http://www.smartfan.ro
Re: Intalnire Smartfan Galati 31 octombrie / ora 12:00
« Răspuns #15 : Noiembrie 01, 2010, 02:26:55 p.m. »
Frumos si la urmatoarea intailnire sa vedem cat mai multi :) Bravo tuturor care au venit :)
Silviu sper sa reusesc sa iti trimit niste stikere :)
Air is drawn into the cylinder of a diesel engine and compressed by the rising piston at a much higher compression ratio than for a spark-ignition engine, up to 25:1. The air temperature reaches 700–900 °C, or 1300–1650 °F.

Offline tataie

• Senior
  • Bucuresti, Romania
« Răspuns #16 : Noiembrie 03, 2010, 06:29:45 p.m. »
You are not allowed to view links. Register or Login
La intalnirea de duminica au fost prezenti conform fotografiei de la stanga la dreapta Tatiana cu Adi ( au venit cu ATV-ul ca smartul  lor are ambreiajul defect) , Nanutu ( pe numele lui real Marcel cu GRZ-ul) , Eu ( cu UOK ), Silviu ( cu YPM-ul ) si nu in ultimul rand Emi ....
Pe care va salut si eu cu mare drag si ma bucur pentru voi ca ati avut o zi ( asa se vede in fotografie ) splendida.
Ce se mai observa din poza este faptul ca ati venit cu masinile curate foc si asta iar e foarte fain.
Va doresc sa va inmultiti si sa va simtiti bine impreuna.
Toate cele bune!
You are not allowed to view links. Register or Login / certificate energetice cladiri si apartamente

dydysoft

• Vizitator
« Răspuns #17 : Noiembrie 03, 2010, 08:53:09 p.m. »
Hmm. trebuie sa cautam si noi mai multe smarturi, vad ca ne-ati intrecut la numar... sau 2 sunt ale lui silviu?
Bafta si la cat mai multe masini/fani, la urmatoarele intalniri.

Offline commandorsteel

• test_mod
  • Profesionist
  • *
  • Bucuresti, unde se da ora exacta
« Răspuns #18 : Noiembrie 03, 2010, 10:13:03 p.m. »
da, silviu si pisicutza au fiecare smartul lui  ;), deci o familie cu 2 smarturi

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #19 : Noiembrie 04, 2010, 02:40:57 a.m. »
da, silviu si pisicutza au fiecare smartul lui  ;), deci o familie cu 2 smarturi

In curand 3 smarturi ...sa vina scaunele de la tapitat ...la avatar o sa mai apara unul alb cu rosu :P

Hmm. trebuie sa cautam si noi mai multe smarturi, vad ca ne-ati intrecut la numar... sau 2 sunt ale lui silviu?
Bafta si la cat mai multe masini/fani, la urmatoarele intalniri.

De fapt au lipsit cateva masini , din diverse motive destul de importante , dar au promis ca vor veni la urmatoarea intalnire ...nu stiu daca are rost sa ii enumar se vor vedea in poza ...si Adi ( sotul lui Tatiana) a promis ca vine cu un aparat profi sa ne arda o poza la o rezolutie mai buna :P
« Ultima Modificare: Noiembrie 04, 2010, 02:46:29 a.m. de Danny80 »

Offline cosminnedelcu

• Moderator
  • Profesionist
  • Bucuresti
« Răspuns #20 : Noiembrie 04, 2010, 09:17:59 a.m. »
Recomanzi pe cel care face tapiseria ? ca pe aici prin bucuresti nu sunt la un pret convenabil :(
Air is drawn into the cylinder of a diesel engine and compressed by the rising piston at a much higher compression ratio than for a spark-ignition engine, up to 25:1. The air temperature reaches 700–900 °C, or 1300–1650 °F.

Pisicutza

• Vizitator
« Răspuns #21 : Noiembrie 04, 2010, 09:54:13 a.m. »
Daca vor iesi bine il recomandam....o sa postam poze cu scaunele si bordul...

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #22 : Noiembrie 04, 2010, 11:24:58 a.m. »
Recomanzi pe cel care face tapiseria ? ca pe aici prin bucuresti nu sunt la un pret convenabil :(

Cel putin la voi lucreaza repede ...tapiterul asta in 3 saptamani nu mi-a terminat 2 scaune si bordul ( ca bordul este model mai deosebit)

tatiana_galati

• Vizitator
« Răspuns #23 : Noiembrie 14, 2010, 06:25:51 p.m. »
Recomandam sa mai facem o intalnire cat de curand , pana nu-mi mai cade ceva la buburuza........ 8)

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #24 : Noiembrie 14, 2010, 07:02:13 p.m. »
Recomandam sa mai facem o intalnire cat de curand , pana nu-mi mai cade ceva la buburuza........ 8)

Eu ma gandeam sa ii dam un gratar cu totii duminica viitoare ...dar trebuie sa vorbesc cu toti :) sa vad cu stau si ei cu timpul ca majoriatea lucreaza si duminica

Offline cosminnedelcu

• Moderator
  • Profesionist
  • Bucuresti
« Răspuns #25 : Noiembrie 14, 2010, 10:46:06 p.m. »
Am vazut ca o ardeti grav rau de tot cu gratarele si chiar nu va ingrasati :P ? vreau si eu reteta asta :P
Sa nu uitati de cateva pozne :P si nu dinalea cu mancare da :P ci dalea cu masinile si voi :P

oaneasilviu

• Vizitator
« Răspuns #26 : Noiembrie 14, 2010, 10:56:42 p.m. »
Am vazut ca o ardeti grav rau de tot cu gratarele si chiar nu va ingrasati :P ? vreau si eu reteta asta :P
Sa nu uitati de cateva pozne :P si nu dinalea cu mancare da :P ci dalea cu masinile si voi :P

Pai cu masinile sa vedem ce o sa iasa ...dar intai sa ma consult cu toti sa vedem cum sa facem sa alegem o zi si o ora potrivita pentru toti ...ca o fi sambata sau duminica ...vedem noi cum facem

dydysoft

• Vizitator
« Răspuns #27 : Noiembrie 14, 2010, 11:00:20 p.m. »
Pentru gratar, va mai dau si eu ceva poze informative, sa nu mai pierdeti vremea cu improvizatii.... :)

Social media

Facebook grup Pagina de like