Autor Subiect: Accident , am nevoie de un sfat !  (Citit de 1563 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Marian66

• Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • B955MMM
Re: Accident , am nevoie de un sfat !
« Răspuns #15 : Ianuarie 29, 2013, 02:36:11 p.m. »
ti-a dat 10 milioane ieri, o sa iti mai dea sapt viitoare 2-3 si aia e. s-au certat de la bani altii care sunt rude... asta daca chiar vrei un sfat calumea.
oricum, daca ramane sa o faci in regie proprie, nu te duce la constatari scumpe, du-te unde cunosti si unde oricum o sa faci parte din treaba (asa poate nici nu mai platesti constatarile).

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline gabysmart

• Profesionist
  • Gen: Bărbat
  • just registered
Re: Accident , am nevoie de un sfat !
« Răspuns #16 : Ianuarie 29, 2013, 03:34:53 p.m. »
Da asa am si facut , deci trebuie schimbata bara stabilizatoare deoarece e stramba (vizibil) din cauza si roata putin mai oblica si in afara de treaba asta restu e ok la mecanica, a verificat arcu, amortizoru basculele alea tot tot..doar bara stabilizatoare si pe urma am inteles ca se face geometria sa fie aliniate..stiti ceva de trb asta? Aripa o voi cumpara sh si o vopsesc la baietii unde fac si tinichigeria si cam asta e , de tinichigerie se ocupa baietii de aici .. You are not allowed to view links. Register or Login -- recomand daca aveti probleme de genu meu sau mai grave, baietii fac masini gen dauna totala ! Si cam asta e cu masinutza, sper sa iasa ca inainte ..ps : mi-am dat comanda de ploape , priza aer filtru si prelungire spoiler fata !
"Sa nu conduci niciodata mai repede decat viteza maxima a ingerului tau pazitor."

Social media

Facebook grup Pagina de like