Autor Subiect: Întâlniri... în trafic  (Citit de 3333 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline andreean

• B-52-GIP
  • Incepator
  • **
  • Gen: Femeie
  • ! incepatoare !
Re: Întâlniri... în trafic
« Răspuns #15 : Decembrie 12, 2013, 05:48:14 p.m. »
Bine ai venit ai venit Emanuel :)
Te asteptam la celelalte intalniri, si ca sa iti faci o idee, are mereu loc in prima sambata din fiecare luna.
Ca si intalniri in trafic, aceeasi "nebunie" o am si eu, cand vad o buburuza ma uit imediat sa vad daca are sticker, dar mi-au spus colegii ca se intampla si cu sticker si tot sa nu te bage in seama, pentru au masinile cumparate cu totul si eu nu dau importanta.

Asa ca e cu dus si intors. Cei care au masini mai noi sunt mai fitosi, am vazut si tipe care nu le ajungi cu prajina la nas cu toate ca tu conduci aceeasi masina cu ele iar sirul continua :)

De un sticker poti face rost de la Dany sau Oacky, ei te pot ajuta sa fii oficial unul de-al nostru.

You are not allowed to view links. Register or Login
Parerea mea este ca ar trebui facut un topic unde fiecare sa isi puna o poza cu masina pentru a fi mai usor sa ne salutam in trafic! Eu de exemplu detin masina de 3 luni si de aproape 2 luni am aflat de forum dar nu am putut ajunge la intalnire si nu am pe masina sticker smartfan.ro spre rusinea mea... Am vazut foarte multi "colegi" in trafic uni aveau stickere altii nu...am incercat la unii cu un claxon ceva dar nu am avut succes! :)) O sa mai incerc...cred ca ar trebui sa ne bagam in seama cei care avem acelasi masini... :D

Offline Emanuel064

• 0767.116.795
  • Incepator
  • **
  • Gen: Bărbat
  • B 65 EAI
« Răspuns #16 : Decembrie 12, 2013, 07:34:07 p.m. »
Mda... Astazi am facut rost total intamplator de un sticker de la o "colega" in parcare la afi dar ce mi-a dat ea este pe negru si nu se vede deloc... As vrea unu pe alb sau ceva de genul... Refritor la claxonat in trafic buburuza mea are nr de inmatriculare B 65 EAI asa ca astept claxoane sau flashuri daca ma vede cineva inainte sa il vad eu! Iar in spatele volanului pot fi eu sau prietena mea...deci nu e problema! Flashuri si claxoane! :))))

Offline ciprian87

• Incepator
  • **
« Răspuns #17 : Decembrie 22, 2013, 10:42:07 a.m. »
de unde iau si eu un sticker? :D :D

Offline mono

• Senior
  • IASI City
« Răspuns #18 : Decembrie 22, 2013, 11:10:41 a.m. »
Daca esti din iasi iti pot da eu

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Consum mediu ( 0,8 CDi - 30 Kw - 41 CP ):

Offline ciprian87

• Incepator
  • **
« Răspuns #19 : Decembrie 22, 2013, 06:12:31 p.m. »
Targoviste, din pacate, am rude la scanteia, in schimb. Cand mai vin acolo te anunt, vin cam o data pe luna...multumita lui bubu, ca altfel ma falimentam facand naveta Targoviste-Scanteia ( vreo 400 km )...dus-intrors pun de 150 lei...mai vad ca pe forum se anunta consumuri de 3,5 pana la 4,5 pt fortwo CDI...Doamne fereste daca al meu ar fi consumat 4,5 il dezmembram si il vindeam ca piese. Ma jur ca in oras, condus sportiv nu am trecut de 3,5, cu AC cu tot...la exterior merg numai cu 90, la 2000 de ture...si ia cam 2,7.

Offline commandorsteel

• test_mod
  • Profesionist
  • *
  • Bucuresti, unde se da ora exacta
« Răspuns #20 : Decembrie 22, 2013, 06:31:09 p.m. »
...Doamne fereste daca al meu ar fi consumat 4,5 il dezmembram si il vindeam ca piese. Ma jur ca in oras, condus sportiv nu am trecut de 3,5, cu AC cu tot...la exterior merg numai cu 90, la 2000 de ture...si ia cam 2,7.
Pfffoooa, nu ca Targoviste ar fi cine stie ce oras aglomerat, dar eu cred ca ai o problema majora la motor sau ai pierderi pe undeva.
Mie in oras, e drept ca-n Bucuresti, imi consuma cam 1-1,5%.. si tot asa, mers sportiv, iar la drum lung.. maxim 0,5% ???

Offline ciprian87

• Incepator
  • **
« Răspuns #21 : Decembrie 22, 2013, 07:38:10 p.m. »
Buna gluma, dar nu era cazul, eu decat am zis situatia mea, fara sa atac pe nimeni. Pur si simplu mi s-a parut mult ca un fortwo sa consume 4,5.  E drept ca Targoviste nu e un oras mare, dar daca te invarti toata ziua prin el, e chiar aglomerat. In fine, eu doar voiam un sticker, nu sa dezbat consumuri. Daca se cumpara de undeva, spuneti-mi , imi comand si eu unul.

Offline adicristea

• Junior
  • Smart ForTwo 2006, 700cmc, Pure, roșu (MH-05-ACY)
« Răspuns #22 : Ianuarie 11, 2014, 03:25:48 p.m. »

Azi, 11 Ianuarie, Auchan Militari. Salut!

Sent from Galaxy Note 3 using Tapatalk Pro

#### Cumpără "românește"! ####
## Nu fi zmeu, s-ar putea să zbori! ™me® ##
# Nemulţumirile oamenilor nu vin din ceea ce li se întâmplă, ci din diferenţa dintre ceea ce li se întâmplă şi aşteptările lor. ™Ciugu® #

Offline commandorsteel

• test_mod
  • Profesionist
  • *
« Răspuns #23 : Ianuarie 11, 2014, 05:36:24 p.m. »
pff.. ce jegoasa e  :D
Si cand te gandesti ca eram oarecum pe langa masina, adica la intrarea in Maxi-pet ;)

Offline tataie

• Senior
  • Bucuresti, Romania
« Răspuns #24 : Ianuarie 11, 2014, 06:02:22 p.m. »

Si cand te gandesti ca eram oarecum pe langa masina, ... ;)

O clipa m-am speriat ca te-ai schimbat cam mult de cand te-am vazut ultima data. Doamna nu puteai fi, copil nici atat asa ca nu ramanea sa fi decat in partea stanga a fotografiei. Jos. Apoi am citit pana la capat fraza si m-am linistit!  Huh!
You are not allowed to view links. Register or Login / certificate energetice cladiri si apartamente

Offline commandorsteel

• test_mod
  • Profesionist
  • *
« Răspuns #25 : Ianuarie 11, 2014, 07:00:25 p.m. »
inca nu-s castrat  :P, cu toate ca tot ca un maidanez sunt  ;) (adica... fara griji prea multe  :P)

Offline adicristea

• Junior
Re: Re: Întâlniri... în trafic
« Răspuns #26 : Ianuarie 11, 2014, 08:39:47 p.m. »
pff.. ce jegoasa e  :D
Si cand te gandesti ca eram oarecum pe langa masina, adica la intrarea in Maxi-pet ;)

Acolo am intrat și noi :))

# Nemulţumirile oamenilor nu vin din ceea ce li se întâmplă, ci din diferenţa dintre ceea ce li se întâmplă şi aşteptările lor. ™Ciugu® #

Offline commandorsteel

• test_mod
  • Profesionist
  • *
« Răspuns #27 : Ianuarie 11, 2014, 10:11:38 p.m. »
uhh.. iesisem din masina sa fumez o tigara.
ghinion :D

Offline adicristea

• Junior
« Răspuns #28 : Ianuarie 18, 2014, 12:02:55 p.m. »

Chiar acum, Upground. Salut!

Offline mituc

• Senior
« Răspuns #29 : Aprilie 05, 2014, 07:45:51 a.m. »
Ok, ca sa nu se spuna ca nu m-am intilnit si eu cu cineva din afara urbei in care locuiesc, ieri m-am intilnit intr-un scurt trafic (de piese) cu Midnight Caller. Piesele erau ce ne asteptam, doar noi nu chiar, infatisarea fizica nu se potrivea cu vocea prin telefon :)
Gindacul cu 8 roti -  Smart ForFour Brabus

Social media

Facebook grup Pagina de like